Women

OH Leuven Women trekt naar Essevee Women

Na een korte winterstop en een uitgestelde wedstrijd wegens de sneeuwval komt OH Leuven Women dit weekend voor het eerst in 2026 aan de bak. Ze trekken naar Oost-Vlaanderen voor de confrontatie met Essevee Women.

OH Leuven Women vangt als leider de Lotto Super League terug aan en start 2026 met een uitwedstrijd naar Zulte Waregem. Afgelopen week werd er niet gevoetbald wegens een flinke sneeuwval, maar dit weekend verschijnen onze dames wél opnieuw aan de aftrap. Essevee Women is bezig aan een sterk seizoen en staat op een mooie vierde plaats met het minst aantal tegendoelpunten van de hele competitie. In de heenronde wonnen we met 2-1 dankzij de winning goal van Conijnenberg in de laatste minuut. Een makkelijke opgave wordt het dus zeker niet, maar de troepen van coach Arno Van Den Abbeel staan terug op scherp na een goede winterstop.

De wedstrijd in Zulte Waregem start zaterdag 17 januari om 19u in The Farm. Ga mee op verplaatsing en supporter mee voor onze dames!

Scoor je abo