OH Leuven U23 speelt derby tegen KVK Tienen
Zondag 8 februari komt OH Leuven U23 opnieuw aan de bak. Ze spelen de derby tegen KVK Tienen. De wedstrijd start om 15u in het Bergéstadion in Tienen.
Voor de vierde wedstrijd van 2026 ontvangt onze U23 de buren van KVK Tienen. Zij staan momenteel op plaats negen in het klassement en begonnen met zes op negen goed aan het nieuwe jaar. In de heenronde verloren we in Tienen nipt met 2-1. Dat gaan we nu goedmaken!
Coach Sascha Kotysch: “Afgelopen weekend leerde ons opnieuw dat iedereen aan elkaar gewaagd is. Onze mentaliteit, inzet en kwaliteit zullen honderd procent moeten zijn om succes te kunnen boeken. We zijn goed voorbereid en hebben de juiste dingen kunnen aanreiken aan de spelers. Competitief gaan we zeker zijn, nu is het hopen dat de bal aan de andere kant eens goed valt.”
De aftrap wordt zondag gegeven om 15u in het Bergéstadion in Tienen. Abonnees mogen deze wedstrijd gratis bijwonen. Ook kinderen onder 12 jaar mogen gratis binnen. Iedereen boven 12 jaar betaalt €15. Tickets zijn hier beschikbaar.