Academy

Word gastgezin voor een elite jeugdspeler van onze Banqup Academy

OH Leuven biedt een uitstekende jeugdopleiding en behoort met de Banqup Academy tot de top 8 jeugdwerkingen in België. Onze jeugdspelers en ploegen spelen in de hoogste nationale reeksen binnen hun leeftijdscategorie en worden professioneel begeleid met een intensief trainingsschema.

De combinatie van school en voetbal is niet altijd evident. Als club ondersteunen en omkaderen we onze spelers zo goed mogelijk. Een stabiel gezinsleven is cruciaal voor hun ontwikkeling. Veel van onze spelers wonen echter ver van de club en verliezen veel tijd met reizen voor trainingen en wedstrijden. Gastgezinnen kunnen daarom een belangrijke positieve impact hebben op de ontwikkeling van onze Academy-spelers.

Ben je klaar om deel uit te maken van de OH Leuven familie en een blijvende impact te maken op het leven van een jeugdspeler? Klik hier voor meer informatie of stuur een mailtje naar jeugd@ohl.be. Samen bouwen we aan de toekomst van het Belgische voetbal!

Koop je abonnement