Ticketing

‘Soome Veioeët’ met het hele gezin

Onze club viert dit jaar haar twintigste verjaardag. Jaren waarin we samen met onze geweldige supporters al veel mooie, ontroerende en spannende momenten beleefden. En waar velen hun eerste stapjes als supporter hebben gezet.

Iedereen herinnert zich wel zijn allereerste voetbalwedstrijd. De heerlijke geur van hamburgers en de familiale sfeer rond het stadion. De trappen nemen richting de tribunes en vervolgens met open mond naar de groene grasmat kijken en je helden bewonderen.

Het jubileumjaar wordt ook ons derde opeenvolgende jaar in de hoogste afdeling van het Belgische voetbal. Hoog tijd om samen met je kinderen aan de toekomst van onze club te bouwen. Abonnementsprijzen voor kinderen starten vanaf 75 euro. Een familieabonnement (1 ouder + 2 kinderen) kost slechts 150 euro. Nog geen 3 euro per persoon per wedstrijd!

Alle informatie over onze abonnementen kan je hier terugvinden.

Koop je abonnement