Women

OH Leuven Women op bezoek bij White Star Woluwe

OH Leuven Women gaat op vrijdag 27 januari om 20u30 op bezoek bij FCF White Star Woluwe. Coach Jimmy Coenraets kijkt vooruit naar de wedstrijd.  

“Het doel vrijdag is deze week vol festiviteiten, mooie prestaties en mijlpalen voor de club op een goede noot af te werken. Verschillende speelsters binnen ons team kregen beloning naar werken en zetten onze club en vrouwenwerking in een goed daglicht. Aan ons om deze festiviteiten trachten te bekrachtigen met een overwinning,” aldus Jimmy Coenraets.

In de heenwedstrijd won OH Leuven Women met 8-0 tegen de Brusselse club, maar Coenraets blijft op zijn hoede. “Het wordt sowieso geen makkelijke opdracht tegen een team dat zichzelf toch wel bewezen heeft tegen KAA Gent Ladies door knap met 3-0 te winnen. Het kan altijd wel spoken in het Stade Fallon, maar aan ons om ons ding te doen vrijdag,” besluit Coenraets.

Adres: Chem. du Struykbeken 1, 1200 Woluwe-Saint-Lambert

Koop je abonnement