Academy

OH Leuven jeugd volgend seizoen opnieuw in Elite 1

OH Leuven haalde vandaag opnieuw de jeugdlicentie binnen voor komend seizoen.

Het goede werk van de academie werd opnieuw beloond met een plekje in de Elite 1 divisie, de hoogste reeks voor de jeugd. OH Leuven haalde een knappe 8e plaats in het klassement. De eerste 10 komen uit in Elite 1, de anderen in Elite 2.

Academy directeur Henk Mariman is tevreden dat onze jeugdteams ook volgend seizoen op het hoogste niveau kunnen uitkomen. “Het behalen van het Elite 1 niveau is elk jaar een bekroning voor het harde werk van alle spelers, coaches en begeleiders in het afgelopen seizoen. We zetten elk jaar stappen vooruit en dat zie je ook in het aantal jeugdspelers dat kansen krijgt in het eerste elftal. Onze spelers kunnen zich nu volgend jaar opnieuw meten met de beste jeugdploegen in België.”

Koop je abonnement