Zonder categorie

Mathieu Maertens vertrekt bij OH Leuven

Na negen prachtige seizoenen scheiden de wegen van OH Leuven en Mathieu Maertens. Het contract van de kapitein wordt niet verlengd.

Mathieu Maertens kwam in de zomer van 2017 aan bij OH Leuven en groeide uit tot een absolute sleutelfiguur, zowel op het veld als in de kleedkamer. Hij speelde maar liefst 254 wedstrijden voor de club, waarin hij 48 doelpunten scoorde en 23 assists gaf. In 2022 won hij de Gouden Croc als beste speler van de K11. Vanaf dat jaar kreeg hij ook de aanvoerdersband. Na negen jaar komt er een einde aan het mooie verhaal tussen OH Leuven en de aanvallende middenvelder. Tijdens de laatste thuiswedstrijd tegen KRC Genk gaan we Mathieu het afscheid geven dat hij verdient.

“We nemen afscheid van een speler die de voorbije negen seizoenen een belangrijke bijdrage heeft geleverd aan de groei van OH Leuven. Zijn impact op en naast het veld is zeker niet te onderschatten. Namens de hele club wil ik Mathieu bedanken voor zijn jarenlange inzet, leiderschap en onvergetelijke momenten in onze kleuren en wens ik hem alle succes toe in het verdere verloop van zijn carrière,” aldus CEO Frédéric Van den Steen.

Ook de contracten van Youssef Maziz en Maxence Prévot worden niet verlengd. Maziz was drie seizoenen actief bij OH Leuven, waarin hij 113 wedstrijden speelde. De nummer 10 scoorde 15 doelpunten en gaf 16 assists. Ook doelman Prévot kwam drie seizoenen geleden toe bij de club. Hij kwam 27 keer in actie. Beide spelers zetten we zaterdag ook in de bloemetjes!

Scoor je abo