fbpx
Club

Mathéo Parmentier verlengt tot 2026

Mathéo Parmentier (21) zette zopas zijn handtekening onder een contract tot 2026 bij OH Leuven. Heel fier om hem langer bij onze club te hebben!

Mathéo Parmentier kwam vorig seizoen over van Jong KAA Gent naar onze club. Zijn jeugdopleiding bracht Parmentier door bij KSC Lokeren en FCV Dender. De verdedigende middenvelder speelt momenteel zijn eerste seizoen voor OH Leuven U23.

In 12 van de 13 selecties wist hij een basisplaats te veroveren. In zijn derde wedstrijd maakte hij een doelpunt en één wedstrijd was hij zelfs de kapitein van de ploeg. “Ik ben iedereen bij de club dankbaar voor het vertrouwen dat ze mij geven. Ik sta nog aan het begin van mijn carrière en ik ben klaar om me verder te ontwikkelen en samen met de club de volgende stappen te zetten”, aldus Parmentier. Hij tekent een contract tot 2026 bij onze club.

Koop je abonnement