A-Team

Eerste contract voor Joel Shingtienne

De 19-jarige Joel Shingtienne heeft zijn eerste contract getekend bij OH Leuven. Shingtienne is een centrale verdediger die al vier jaar voor onze club speelt.

“Ik ben zeer blij met mijn eerste contract,” opent Shingtienne met een glimlach. “Dit is echter nog maar het begin. Ik kijk ernaar uit me verder te ontwikkelen.” Shingtienne ging al twee keer mee op stage met de A-ploeg, ook trainen doet hij regelmatig met de groep van coach Marc Brys. “Uiteraard hoop ik om ooit mijn plaats af te dwingen in het eerste elftal, maar nu moet ik vooral hard blijven werken.”

Ook Peter Willems is tevreden dat Shingtienne nog twee jaar langer de kleuren van onze club verdedigt. “We zijn momenteel onze kern voor de U23 aan het samenstellen om volgend seizoen goed voor de dag te komen in eerste nationale. Joel is een sterke centrale verdediger met enorm veel snelheid. Hij heeft een goed profiel en nog veel progressiemarge,” besluit de CEO van OH Leuven.

Koop je abonnement