Women

OH Leuven Women op bezoek bij KAA Gent Ladies

Na de indrukwekkende ontmoeting tegen FC Barcelona komt OH Leuven Women morgen opnieuw aan de bak in de Lotto Super League. Tegenstander is KAA Gent Ladies. Coach Arno Van Den Abbeel blikt vooruit.

Zaterdag 15 november staat de wedstrijd tegen KAA Gent Ladies op het programma. De aftrap wordt gegeven om 13u30 in Gent. Het wordt de tweede ontmoeting met de Buffalo’s dit seizoen, die op een gedeelde laatste plaats staan samen met KVC Westerlo Ladies. Alixe Bosteels kijkt zo haar ex-club opnieuw recht in de ogen. De vorige wedstrijd eindigde in een 1-5-overwinning voor onze dames dankzij o.a. een zuivere hattrick van Kadhiya De Ceuster.

Coach Van Den Abbeel: “Het wordt belangrijk om de knop om te draaien en terug te focussen op de competitie. We moeten ook hier week na week laten zien wat we waard zijn. Tegen FC Barcelona hebben we gevochten voor elkaar en voor het team. Dit gaan we morgen opnieuw doen.”

Scoor je abo